ENP tworzą ludzie

ENP to ponad 270 osób, z których każda wnosi coś dobrego. Jesteśmy grupą ludzi, którzy lubią siebie i swoje towarzystwo, a na co dzień robią po prostu dobry e-commerce. W #teamENP wspieramy, motywujemy i inspirujemy siebie nawzajem. Tak budujemy zespół. Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie – to sprawdź jak do nas dołączyć!

Wspólna praca inspiruje!

Każdego dnia stawiamy czoła nowym wyzwaniom. Kilku z nas postanowiło własnymi słowami opowiedzieć, czym się zajmuje i co lubi w swojej pracy. Kliknij w interesującą Cię sylwetkę i poznaj nas lepiej.

Zdobywamy wiedzę

Rozwój oraz zdobywanie doświadczenia ma dla nas szczególne znaczenie. Bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach takich jak m.in: PHPers Summit, Confront JS, PhpCE, Sekurak i wiele innych, a także dzielimy się wiedzą podczas wewnętrznych spotkań.

Odkrywamy pasje

Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego dbamy o zachowanie równowagi między życiem zawodowym
a prywatnym. Mamy różnorodne zainteresowania i ciekawe pasje, którymi nawzajem się inspirujemy.

Tworzymy klimat

Każda okazja jest dobra, aby móc wspólnie świętować. Atmosfera w pracy jest dla nas ważna i nie możemy doczekać się, aby móc spędzać więcej czasu razem.

Wspieramy dbanie o siebie

Promujemy zdrowy styl życia, spędzamy czas aktywnie, ale nie zapominamy też o relaksie. Zachęcamy do tego resztę #teamENP, organizując wspólne wydarzenia i dając przestrzeń do aktywnego odpoczynku w czasie pracy.

Pomagamy

Chętnie angażujemy się w akcje charytatywne i wspieramy coroczne wydarzenia organizowane w naszej firmie.

Dołącz do nas!

Zobacz, jakie możliwości stoją przed Tobą i przekonaj się, czy odnalazłbyś się u nas. Sprawdź jak wygląda rekrutacja i skontaktuj się z nami, a my odezwiemy się do Ciebie!