Zdalnie czy w biurze?

Bez względu na to czy pracujemy w biurze, czy zdalnie jesteśmy Agile, a większość zespołów korzysta ze Scruma, dostarczając rozwiązania dla klientów w dwutygodniowych sprintach. To czy pracujemy w 100% zdalnie, hybrydowo czy w Katowicach często zależy od stanowiska i Waszych preferencji, chociaż chętnie zaprosilibyśmy wszystkich do biura. Powierzchnia jest tak duża, że śmiało można ją zwiedzać hulajnogą!

Zobacz, gdzie pracujemy!

Jeśli zamiast klasycznej przestrzeni biurowej szukasz miejsca do pracy, które da Ci swobodę i przestrzeń to właśnie jest to biuro na ulicy Brackiej. We wnętrzu znajduje się mnóstwo różnorodnych roślin i egzotycznych drzew, które dopełniają wyjątkowe graffiti na ścianach. Dla pracowników przygotowaliśmy także sale do koszykówki, stół do gry w ping-ponga, strefę relaksu czy antresolę w wakacyjnym klimacie. To nasze miejsca z duszą!

#enpnazdalnej

Od marca 2020 roku pracujemy zdalnie. Nasze zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze! Tęsknimy za wspólną pracą i spotkaniami z całym #teamENP. Zobaczcie jak wygląda u nas praca zdalna. Mamy nadzieję, że za niedługo będziemy mogli napić się wspólnie kawy i porozmawiać na żywo, a tym czasem zobaczcie, jak wygląda u nas praca zdalna.

Czekamy na Ciebie!

Niezależnie od tego w jaki sposób chcesz pracować odezwij się do nas!