Dołącz do #TeamEnp

Zdalnie, czy w biurze?

Bez względu na to czy pracujemy w biurze, czy zdalnie jesteśmy Agile, a większość zespołów korzysta ze Scruma, dostarczając rozwiązania dla klientów w dwutygodniowych sprintach. To czy pracujemy w 100% zdalnie, hybrydowo czy w Katowicach często zależy od stanowiska i Waszych preferencji, chociaż chętnie zaprosilibyśmy wszystkich do biura. Powierzchnia jest tak duża, że śmiało można ją zwiedzać hulajnogą!

Zobacz, gdzie pracujemy!

Jeśli zamiast klasycznej przestrzeni biurowej szukasz miejsca do pracy, które da Ci swobodę i przestrzeń to właśnie jest to biuro na ulicy Brackiej. We wnętrzu znajduje się mnóstwo różnorodnych roślin i egzotycznych drzew, które dopełniają wyjątkowe graffiti na ścianach. Dla pracowników przygotowaliśmy także sale do koszykówki, stół do gry w ping-ponga, strefę relaksu czy antresolę w wakacyjnym klimacie. To nasze miejsca z duszą!

#enpnazdalnej

W marcu 2020 wszystko się zmieniło – przeszliśmy całkowicie w tryb pracy zdalnej. Zdrowie i bezpieczeństwo #TeamENP stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. To był przełomowy czas, jednak tęsknota za wspólną pracą i spotkaniami z całym zespołem pozostała niezmienna. Możecie zobaczyć, jak wygląda u części z nas praca zdalna.  

 

Czekamy na Ciebie!

Niezależnie od tego w jaki sposób chcesz pracować odezwij się do nas!